Veera przeciwżylakowa – Rajstopy z naciskiem na codzienną profilaktykę!

CENTRUM REHABILITACJI FIZJOLEK, dbając o swoich pacjentów podjęła współpracę z firmą KATI Spółka z o.o.

ZAPRASZAMY

Firma jest producentem i dystrybutorem tekstyliów oraz dziewiarskich wyrobów medycznych. Jej celem jest perfekcyjnie zaspokajać potrzeby Klientów, dlatego proponuje nowatorskie, unikalne produkty o najwyższej jakości. Chce, żeby dzięki nim ludzie czuli się piękni i zdrowi, niezależnie od wieku czy trybu życia.

Produkty KATI charakteryzują się różnorodnością wzornictwa, doborem wysokiej jakości surowców, bogatą kolorystyką i najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny.

Firma Kati jest uznanym producentem i dystrybutorem tekstyliów oraz dziewiarskich artykułów medycznych. Nasze produkty zapobiegają powstawaniu żylaków, pomagają
w leczeniu niewydolności żylnej i obrzęków limfatycznych, zwalczają cellulit i przynoszą ulgę w bólu. Chcemy, żeby dzięki nam ludzie czuli się piękni i zdrowi, niezależnie od wieku czy trybu życia.

Zapoznaj się z liniami naszych produktów:

 • Veera Przeciwżylakowa
  Kolekcja terapeutyczna I klasa ucisku

  Veera Przeciwżylakowa to linia produktów stosowana w profilaktyce przeciwżylakowej, Stopniowana kompresja, testowana klinicznie zapewnia skuteczną terapię. Wzmocnione palce i pięta zapewniają prawidłowe ułożenie wyrobu na nodze oraz właściwe rozmieszczenie ucisku. Komfort noszenia podnosi jakość wykonania produktów. Miękki i przyjemny ściągacz w okolicy talii oraz płaskie szwy. Włókno LYCRA podwójnie oplecione nadaje trwałość oraz sprawia, że rajstopy są przyjemne dla ciała.
  Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

  Produkty z linii Veera przeciwyżlakowa są polecane przy:
  Zmęczeniu nóg
  Niewydolności krążenia
  Obrzękach nóg
  Pękaniu drobnych naczyń (pajączków)
  Siedzącym lub stojącym trybie życia
  Skłonności genetycznej do żylaków

 • Veera Silver
  Kolekcja przeciwbólowa i antycellulitowa
 • Lifestyles
  Kolekcja 3 w 1
 • Varisan
  Kolekcja medyczna II i III klasa ucisku
 • Compression Zone
 • Bernina